Çukurca Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alımı Yapacak

Çukurca Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alımı Yapacak
Çukurca Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya ili Çukurca Belediye Başkanlığı alınacak 4 personelin Kamyon Şoförü ve Beden işçisi (Temizlik) olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları (27 Ocak 2002 ve sonrası) ve Domaniç ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Kamyon Şoförü için

En az ve en fazla lisans mezunu olmak, 28 Nisan1997 tarihinden önce ehliyet almışlarda “E” sınıfı ehliyet sahibi olmak veya “E” sınıfı ehliyeti 28 Nisan 1997 tarihinden sonra almakla birlikte römorklu veya yarı römorklu araç kullanımı ile ilgili yapılan uygulamalı sınavı geçmek, (“E” sınıfı ehliyete ek olarak “D” sınıfı sürücü belgesi ile sürülen çekici türündeki araçları kullanabilmek) veya Yeni sistem ehliyetlerde “CE+D” veya “C+DE” sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için

En az ilköğretim en fazla lisans mezunu olmak (Alınacak işçiler genel olarak araçla çöp toplama işinde çalıştırılacaktır) şartı aranmaktadır.

Aday alımı kura ile yapılacak olup kura 29 Ocak 2020 saat 11:00 – 12:00 saatleri arasında Çukurca Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nda yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 27 Ocak 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005368210, 00005368176’dır.

Çukurca Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın