Devlet kurumuna lise mezunu kamu personel alımı yapacak

Devlet kurumuna lise mezunu kamu personel alımı yapacak

Yayını açıklanan kamu personel alımı bilgileri içinde İzmir büyükşehir belediyesi birimi olan İZDOĞA birimlerine büro personeli alımı yapılacak.

Lise mezunu kamu personel alımı için görev almak isteyen vatandaşların en az lise mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmekte.


Lise mezunu kamu personel alımı başvuru şartları


1.    Kamu kurumu memur alımı için çalışmak isteyenlerin kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin listelenmesini yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

2.    İzmir belediyesi işçi alımı geneli içinde yayınlanmış olan ilanlar için görev almak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

3.    Kamu alımları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

4.    Bay ve bayan adayların görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


İzmir belediyesi kamu personel alımı başvuru bilgileri


•    İZDOĞA büro personeli alımı son başvuru tarihi 29.12.2022 olarak açıklandı.

•    İş başvurusu için aşağıda yazılı link üzerinden online yapılması gerekiyor.

•    Başvuru esnasında belge istenmemektedir.

Başvuru İçin Tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.