Devlet Üniversitesi 35 Bin Lira Maaşla Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Devlet Üniversitesi 35 Bin Lira Maaşla Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İstanbul Üniversitesi memur alım ilanı duyurdu. Resmi Gazete'de yayımlanan alım ilanına göre Devlet Üniversiteleri arasında yer alan İstanbul Üniversitesi 35 bin lira maaşa kadar çalıştıracak bilişim personeli alımı yapacak. İşte detaylar..

Devlet Üniversitesi 35 Bin Lira Maaşla Kamu Personeli Alımı

Devlet Üniversiteleri arasında yer alan İstanbul Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Üniversitesi tarafından yayımlanan alım ilanına göre üniversite kendi bünyesinde bulunan Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere 8 bilişim personeli alımı yapacak.

35 Bin Lira Maaşla

İstanbul Üniversitesi yayımlamış olduğu duyuruda bilgi işlem dairesine alınacak bilişim personellerine, aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katına Kadar (Yaklaşık 35 Bin lira ) maaş ödemesi yapabilecek.

Başvurular ne zaman ?

Başvurular 18/04/2022 tarihinde başlayacak ve 05/05/2022 tarihi mesai bitimine kadar https://pbys. istanbul.edu.tr/basvuru internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Alımlar sınav ile olacak, KPSS şartı yok

Alımlar İstanbul Üniversitesi kamu personeli alımına başvuru yapan adaylar arasından yapılacak sınav ile olacak. Adaylarda sınava başvuru için KPSS şartı aranmıyor,KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır.

Kadro dağılımı

  • Yazılım Geliştirme Uzmanı - 8 Kişi

Sınav tarihi

Yazılı sınav 17/05/2022 tarihinde saat 10:00 - 12:30 saatleri arasında yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi ve yeri ise yazılı sınav tarihinden itibaren en geç on beş gün içerisinde www.istanbul.edu.tr internet adresinde ilan edilecek ve başvuru sahiplerine e-posta yolu ile sonuç bildirimi yapılacaktır.

İstanbul Üniversitesi 35 Bin Lira Maaşla Kamu Personeli Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.