Dışişleri Bakanlığı 1 Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı 1 Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığının Yayınlamış olduğu ilana göre Budapeşte Büyükelçiliğin bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 (bir) adet Sözleşmeli Sekreter alımı gerçekleştirilecektir. İşte detaylar haberimizde…

Dışişleri Bakanlığının Yayınlamış olduğu ilana göre Budapeşte Büyükelçiliğin bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 (bir) adet Sözleşmeli Sekreter alımı gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sınav tarihi itibarıyla 46 yaşından gün almamış olmak, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla mezun olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak, Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek, Çok iyi derecede Macarca ve Türkçe bilmek ve Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvurular T.C. Budapeşte Büyükelçiliği, Andrassy ut 123, 1062 Budapeşte” adresine ulaşacak şekilde postayla veya hafta içi her gün 10.00-17.00saatleri arasında şahsen yapılabilir.

Başvurular en geç 10Mayıs2021, Pazartesi günü mesai bitimine(18.00)kadar gerçekleştirile bilecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum