Dokuz Eylül Üniversitesi 13 İşçi Alım İlanı Açıklandı

Dokuz Eylül Üniversitesi 13 İşçi Alım İlanı Açıklandı
Dokuz Eylül Üniversitesi 13 İşçi Alım İlanı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 13 personelin 10 Silahsız Güvenlik Görevlisi ve 3 Temizlik Görevlisi olarak Üniversite bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak,
Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak) ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul en fazla Ön Lisans mezunu olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak, Kadınlarda 1.60, erkeklerde 1.70 cm boyunda olmak, 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak ve Üniversitenin tüm iç ve dış mekanlarında çalışmayı kabul etmek şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak ve Üniversitenin tüm iç ve dış mekanlarında çalışmayı kabul etmek şartları aranmaktadır. 

Adaylar için kura çekimi 28 Mart 2020 Cumartesi günü saat 10:00’da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / Prof. Dr. Ömer YİĞİTBAŞI Konferans Salonunda yapılacaktır.

Kura çekimi sunucunda belirlenen adaylar için mülakat yeri ve zamanı Üniversitenin internet sitesinde yayımlanacaktır.

Başvuru için detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi 13 İşçi Alım İlanı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın