Düzce Belediyesi İŞKUR Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

Düzce Belediyesi İŞKUR Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı

İŞKUR üzerinden Kamu Kurum ve Belediye başkanlıkları personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Düzce Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 Hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı gerçekleştirilecek.

Düzce Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 4 Hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar çalışmaya hak kazanan adaylar için çalışma niteliği geçici nitelikte olduğu belirtildi.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar aranan şartları ve istenilen belgeleri yerine getirdikten sonra çevik mahallesi hükümet konağı kat z Cumayeri/ DÜZCE adresine posta veya şahsen müracaatlar gerçekleştirilebileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 16 Şubat 2021 tarihinden başlamıştı. Başvuru yapacak adaylar 19 Şubat 2021 tarihinde başvurular sona erecektir.

Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma, Medeni haklarını kullanmaktan mahrum olmama, En az İlkokul mezunu olma, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, adli sicil kaydı bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Cumayeri ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, Hasta ve yaşlı bakım elemanı sertifikasına sahip olma, geriatri mezunu olma veya eğitim sertifikasına sahip olma(tercihen), Vakıf faaliyetlerinde hedef grubu içerisinde olma şartları ile 2 bay 2 bayan hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı gerçekleştirilecek.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi, Vukuatlı nüfus cüzdanı örneği, Diploma veya mezuniyet belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil belgesi, Son 6 içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf, Çalışmasına engel bir durumun olmadığını gösteren sağlı durum belgesi, Özgeçmiş/CV belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.