Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden 15 Sürekli İşçi Alımı İlan Edildi

Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden 15 Sürekli İşçi Alımı İlan Edildi
Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden 15 Sürekli İşçi Alımı İlan Edildi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ege Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 15 personelin 8 Temizlik Görevlisi, 4 Güvenlik Görevlisi, 1 Elektrikçi, 1 Fayans Seramik ve Karo Döşemecisi ve 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı olarak görev yapacağı belirtiliyor.

Güvenlik görevlisi için aranan nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, Görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve fiziksel) olmaması, 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak, 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak.) ve En az Lise mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Bakım onarım (Elektrikçi, Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi ve Isıtma Sıhhi Tesisatçı) personelleri için aranan nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, Görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve fiziksel) olmaması, 18 – 35 yaş arasında olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak.) ve En az İlkokul mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Temizlik Personeli için aranan nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, Görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve fiziksel) olmaması, 18 yaşını doldurmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak.) ve En az İlkokul mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Başvurular 24 Şubat 2020 tarihinde başlayacak olup 28 Şubat 2020 tarihinde sona erecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılabilecektir.

Kura çekim işlemi 10 Mart 2020 tarihinde saat 10:00’da Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar Mötbe Kültür Merkezinde yapılacaktır.

Kura sonucunda belirlenen adaylar için istenen belgeler ve belge teslim yeri, tarihi üniversitenin resmi İnternet sitesi üzerinden açıklanacaktır.

Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden 15 Sürekli İşçi Alımı İlan Edildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın