Erciyes Üniversitesi 18 Personel Alımı Yayımlandı

Erciyes Üniversitesi 18 Personel Alımı Yayımlandı
Erciyes Üniversitesi 18 Personel Alımı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erciyes Üniversitesi güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi olarak görevlendirilmek üzere 18 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Güvenlik Görevlisi için aranan şartlar

Erkek adaylar için; Askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak, KPSS Şartı Aranmamaktadır. (Kura Usulü Ve Sözlü Sınav Yapılacaktır.) 5188 Sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı İle Tamamlamış Olmak (Temel Eğitim Sonrası Çalışma Süresi Dolanlar İçin Yenileme Eğitiminin Yapılmış Olup, Kimlik Kartı Süresinin Dolmasına  En Az (1) Bir Yıl Kalmış Olması) Ve Valiliklerce Verilen Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına Sahip Olmak, 18 Yaşını Doldurmuş 31 Yaşından Gün Almamış Olmak (17 Ocak 2002 – 13 Ocak 1990), En Az Ortaöğretim Mezunu Olmak, Kayseri İli Melikgazi, Kocasinan, Talas İlçesinde İkamet Etmek şartları aranmaktadır.

Temizlik görevlisi için aranan şartlar

Erkek adaylar için; Askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak, Terörle Mücadele Kapsamında Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralandığına Dair Belge Sahibi Olmak, En Az İlköğretim Mezunu Olmak ve 18 yaşını doldurmuş (17 Ocak 2002 ve sonrası) olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Nüfus Cüzdan Fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Devlet Sistemi üzerinden alınan Adli Sicil Kaydı Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Fotoğraf (4 adet), Erkek adaylar için askerlik durum belgesi fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Güvelik Görevlileri için; güvenlik kimlik kartı fotokopisi ( onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır) Sağlık Raporu (Sınav sonucunda başarılı olan adaylardan istenecektir.) belgeleri istenmektedir. Temizlik görevlileri için ayrıca Terörle Mücadele Kapsamında yaralandığına dair belge (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır) belgesi istenecektir.

Belge teslim işlemleri

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet adresinde istenilen belgeleri belirtilecek tarihe kadar anılan Başkanlığa şahsen teslim edeceklerdir, Doğum, hastalık, askerlik vb. nedenlerle gelemeyecek durumda olanların; bu durumlarını belgelendirmeleri halinde kanuni mazeretlerinin sona ermesine müteakip göreve başlamaları sağlanacaktır.

Aday alımları kura çekimi ve sözlü sınav şeklinde yapılacak olup kura çekimi 30 Ocak 2020 tarihinde 09:00 – 10:00 saatleri arasında Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Konferans Salonunda yapılacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 17 Ocak 2020’dir.

Daha detaylı bilgi için İŞKUR ilan numaralarına bakınız.

Temizlik görevlisi için İŞKUR ilan numaraları 00005350839 ve 00005350339’dur.
 
Güvenlik görevlisi için İŞKUR ilan numaraları 00005350234 ve 00005350334’tür.

Erciyes Üniversitesi 18 Personel Alımı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın