Erdek Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Memur Alıyor

Erdek Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Memur Alıyor

Erdek Belediye Başkanlığı sözleşmeli memur alımı duyuruldu

Balıkesir İli Erdek Belediye Başkanlığı Tekniker olarak görevlendirilmek üzere 1 sözleşmeli memur alımı yapılacağı açıklandı.

Adaylarda aranan şartlar

2 Yıllık İnşaat Teknolojisi Programı Bölümü mezunu olmak, 657 sayılı Devlet memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Başkan bir kurumda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan hüküm giymemiş olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve tarihi

7 Şubat 2020 – 13 Şubat 2020 tarihleri arasında saat 16:00’a kadar Erdek Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır)

Başvuruda istenen belgeler

Öğrenim belgesi aslı ve fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi, başvuru formu (müracaat sırasında doldurulacak) sağlık raporu (heyet raporu şartı yoktur)2 adet vesikalık resim, erkek adaylar için askerlik durun belgesi, adli sicil belgesi ve ikametgah belgesi istenmektedir.

Personel alımı kura ve mülakat ile yapılacak olup kura 11 Şubat 2020 tarihinde 15:00 - 16:00 arasında, mülakat ise 12 Şubat 2020 tarihinde saat 13:00’da Senir Belediyesinde yapılacaktır.

Adaylar için sözlü mülakat 14 Şubat 2020 saat 10:00’da Erdek Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.