Erzurum Büyükşehir Belediyesi 6400 TL Maaş ile 9 MEMUR Alımları

Erzurum Büyükşehir Belediyesi 6400 TL Maaş ile 9 MEMUR Alımları

Erzurum Büyükşehir Belediyesine bağlı Köprüköy ilçe belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar için detaylar…

Kamu kurum- kuruluşları ve belediye başkanlıkları kamu personeli alımları ilanları yayınlamaya devam ediyor. Erzurum Büyükşehir Belediyesine bağlı Köprüköy ilçe belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere Memur alımı yapılacak.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak 6 adet V.H.K.İ memuru,1 tekniker, 1 adet mühendis ve 1 adet V.H.K.İ memuru alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan Mail adresine, Şahsen ve İadeli taahhütlü posta yolu ile Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY / ERZURUM adresinde yapacaklardır.

Başvurular 20 Mayıs 2021 tarihinde Başlayacak olup 24 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış, Askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması, Daha önceki kamu kurumlarından disipsizlinlik veya ahlaki nedenlerde işten çıkarılmamış olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.