Erzurum Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı Yayımlandı

Erzurum Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı Yayımlandı

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 1 personelin Eski Hükümlü/TMY statüsünde Temizlik Görevlisi Olarak Kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin Eski Hükümlü/TMY statüsünde Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylar için aranan nitelikler (Sadece Eski Hükümlü/TMY olanlar başvurabilir)

Türk Vatandaşı olmak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az İlk Öğretim en fazla Lise ve Dengi Okul mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak (23 Mart 2002 – 19 Mart 1980), Kamusal haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Yapmış, tecilli veya muaf), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak ve belirlenen ikamet yerlerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.
    
Aday alımı kura ile yapılacak olup kura 26 Mart 2020 tarihinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü’nde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 23 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005469718’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.