Eskişehir Belediyesi ESPARK Kurumu KPSS'siz Memur Alımı

Eskişehir Belediyesi ESPARK Kurumu KPSS'siz Memur Alımı

KPSS'siz memur alımı yapılması için yayınlanmış olan güncel iş ilanları bilgilerinde Eskişehir belediyesi kuruluşu olan ESPARK bünyesine lisans mezunu sosyal hizmetler uzmanı alımı yapılacak.

Kamu memur alımı gerçekleştirilmesi için ESPARK tarafından yayınlanmış olan personel alımı için başvurmak isteyenlerin sağlık bilimleri fakültesi mezunu olması gerekiyor.


ESKİŞEHİR MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Eskişehir belediyesi memur alımı son başvuru tarihi 24.10.2021 olarak açıklandı.

ESPARK işçi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

esparkpeyzaj.cv@gmail.com


ESPARK KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, Türk vatandaşı olması ve üniversitelerin sağlık bilimleri bölümünden mezun olmaları gerekiyor.

Kamu ilanları doğrultusunda çalışmak isteyenlerin dış görünümüne özen göstermesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kendi pozisyonunda tecrübeli olmaları gerekiyor.

 

memur-alimi.jpg

 

Bütün bay ve bayan adayların üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yönetim sisteminin işleyişinin takip edilmesini yapabilmeli.

Eskişehir iş ilanları için başvuracakların analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi şekilde kullanmasını bilmeli.

Tüm başvuru sahiplerinin planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.