Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 5 Personel Alımı İlanı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 5 Personel Alımı İlanı

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımları ilanları yayınlanmaya ve personel alımları gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere personel temin edilece

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Farklı unvanda 5 adet Kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için Başvurular başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine Özgeçmiş gönderilmesi ile yapılacaktır. E-mail dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Gönderilen özgeçmiş değerlendirildikten sonra en uygun bulunana kişiler görüşmeye davet edileceklerdir.

Başvuru Tarihleri

İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup en geç başvurular 8 Mayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirile bilecektir.

Adaylarda aranan şartlar

Başvuru yapmak isteyen adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Adli sicil Kaydı bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmama, En az ön lisans mezunu olma,  görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.