Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 43 Sözleşmeli Personel Alıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 43 Sözleşmeli Personel Alıyor

Kamu üniversitesi statüsünde eğitim ve hizmetlerine devam eden Eskişehir Osmangazi Üniversitesi farklı kadrolarda olmak üzere toplamda 43 kişilik kontenjan ile kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

19 Nisan 2021 Resmi Gazete ilanları yayımlandı. Kamu kurum ve kuruluşları kapsamında yer alan istihdam duyuruları kapsamında sözleşmeli personel alımı duyurusu bugün itibari ile duyurulurken; adayların bilgisine başvuru şartları ve detaylar sunuldu.

Eskişehir İş İlanları

İlgili kamu personeli alım ilanlarına başvuru yapan adayların görev yapma hakkı kazanması ile birlikte; Eskişehir iş ilanları dahilinde Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü onayı ile üniversite hastanesinde hizmet verecekleri beyan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri 

Toplamda 43 kişilik alım yapılacak olup; adayların Hemşire alımı, Diğer Sağlık Personeli alımı ve Sağlık Teknikeri alımları kapsamında görev yapacakları ilan edilmektedir. Hemşire alımı için 30 ve ayrıca 6 kişilik alımlar ile toplamda 36 kişilik alım yapılacağı ilan edilmiş olup; 4 Diğer Sağlık Personeli ve 3 Sağlık Teknikeri alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Adayların KPSS B grubu puanlarına sahip olmaları gerekmektedir. KPSS P3 ve KPSS P94 ile Hemşire alımı yapılacak olup; diğer alımlar ise KPSS P93 ile yapılacaktır.

Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ile 30; Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik Alanı mezunu olmak şartı ile 6 Hemşire alınacaktır. 

Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği veya Tıbbi Laboratuvar Önlisans Programı/Bölümü mezunu olmak şartı ile 4 Sağlık Personeli ve ayrıca Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Önlisans mezunu olmak şartı ile de 3 Tekniker alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

19 Nisan 2021 itibari ile başlayan süreç 15 gün süre ile devam edecektir. Başvurular üniversite resmi internet adresi üzerinden online yapılacaktır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.