Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı

Kamu temizlik personeli alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 77 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kadrolu işçi alımı kapsamında yayınlanmış ilanlara iş başvurusu yapmak isteyenlerin PSS(P94) puan türüne sahip olmaları, Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olması ve askerlik görevini yapmış olması gerekiyor.


OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


Üniversite temizlik alımı son başvuru tarihi 8.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri aşağıda belirtilmiş bulunan resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

 

osmangazi-universitesi-ilan.jpg

 


KAMU TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün adayların Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Temizlik, Basit Bakım, Isıtma görevlerini devamlı yapmasına mani olabilecek hastalık ve benzeri engel durumu bulunmaması gerekiyor.

Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Adaylar ilan edilen nitelik kodlarından sadece birine başvurabilecektir ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Adayların ilanda belirtilen şartları son müracaat günü itibariyle taşıyor olması gerekmektedir ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.