Eskişehir Teknik Üniversitesi 4 İnşaat İşçisi ve Makine Teknisyeni Alım İlanı Duyuruldu

Eskişehir Teknik Üniversitesi 4 İnşaat İşçisi ve Makine Teknisyeni Alım İlanı Duyuruldu

Eskişehir Teknik Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 4 personelin 2 İnşaat İşçisi ve 2 Makine Teknisyeni olarak üniversite bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Eskişehir Teknik Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada alınacak 4 personelin eski hükümlü/TMY statüsünde 2 İnşaat İşçisi ve 2 Makine Teknisyeni olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

İnşaat İşçisi için aranan nitelikler (sadece eski hükümlü/TMY başvurabilir)

En Az İlk Öğretim En Fazla Lise ve Dengi Okul mezunu olmak, 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak (6 Mart 2002 - 2 Mart 1980), Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Eskişehir ilinde ikamet ediyor olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Makine Teknisyeni için aranan nitelikler (sadece eski hükümlü/TMY başvurabilir)

Lise ve Dengi Okul mezunu olmak (Makine, CNC, Frezecilik, Tesviye ve Torna bölümü), 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak (6 Mart 2002 - 2 Mart 1980), Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Eskişehir ilinde ikamet ediyor olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 6 Mart 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi (Başvuru sayısı, işe alınacak işçilerin 4 katından az olması durumunda kura çekimi yapılmayacak olup başvuran tüm adaylar sınava alınacaktır) 17 Mart 2020 tarihinde 10:00 - 11:00 saatleri arasında Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Konferans Salonunda yapılacaktır.

Kura çekimi sonucunda belirlenen adaylar için Mülakat günü, saati ve yeri Üniversite resmi internet sayfasında duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005431176 ve 00005431344’tür.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.