Eskişehir Teknik Üniversitesi KPSS'siz 8 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Eskişehir Teknik Üniversitesi KPSS'siz 8 Güvenlik Görevlisi Alıyor

23 Temmuz 2020 tarihi itibariyle memur alımı için İŞKUR ilanı yayımlandı hemen başvuru alınmaya başladı. Yapılan açıklamaya göre silahlı güvenlik görevlisi istihdam edilecek.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü 'nce 23 Temmuz 2020 tarihinde resmi memur alımı kılavuzu yayımlandı.

Alım yapılacak sayı ve unvan bilgileri:

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) unvanıyla 8 kişi daimi kamu işçisi statüsünde istihdam edilecektir.

Başvurular nereye, ne zaman yapılacak?

İŞKUR resmi internet sitesi verilerinde yer alan iş ilanlarına göre 23 Temmuz tarihinde başlayan başvurular 27 Temmuz 2020 tarihinde sona erecektir. Dileyen adaylar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne şahsen başvurabilir. Ayrıca iş ilan numarası ile birlikte e devlet şifresiyle beraber adaylar başvurabilecek.

Kimler başvurabilecek?

Türk vatandaşı, 27 Temmuz 2002 ile 23 Temmuz 1985 tarihleri arasında doğan kişiler, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce verilen “Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi” kimlik kartına sahip Ortaöğretim (lise) mezunu olanlar ilana başvurabilecektir.

Tercih Edilen İkamet İlçeleri: Tepebaşı, Odunpazarı, Mihalgazi, Han, Günyüzü, İnönü, Beylikova, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mahmudiye, Eskişehir Merkez, Çifteler olarak belirlendi.

Sınavsız atama

Kura Çekimi 11 Ağustos 2020 Salı günü saat: 10.00’da Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Sözlü sınavın tarihi, yeri ile sınav sonucuna ilişkin listeler ve diğer duyurular, Eskişehir Teknik Üniversitesi internet adresinde ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İnternet başvurusu yapacak adaylar dikkat!

Eskişehir Teknik Üniversitesi 8 güvenlik görevlisi alımı için 2 farklı ilan yayımladı. İş İlan No 00005599938 - 00005599768 olarak duyuruldu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.