EÜAŞ 10 Müfettiş Yardımcısı Alımı Açıklandı

EÜAŞ 10 Müfettiş Yardımcısı Alımı Açıklandı
EÜAŞ 10 Müfettiş Yardımcısı Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel İdare Hizmetleri sınıfından 8. derecede müfettiş yardımcısı alımı yapılacağı duyuruldu.

Adaylarda aranan şartlar

ÖSYM tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan KPSS sınavından KPSS P-48 puan türünden 80 ve daha yukarı puan almış olmak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak, 35 yaşını doldurmuş olmak (1 Ocak 1985 ve sonrası doğmuş olmak), En az dört yıllık eğitim veren yükseköğrenim kurumlarının hukuk, siyasal bilgiler,
iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğrenim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca Erkek adaylar için yazılı sınav tarihi itibarıyla askerlikle ilişiği olmamak, Görevini devamlı olarak yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, EÜAŞ dışında herhangi bir kuruma karşı hizmet taahhüdünde bulunmamak, Aday formu ile birlikte istenilen belgeleri süresi içinde belirtilen adrese ulaştırmış olmaları gerekmektedir.

Başvuru zamanı, şekli ve yeri

Adaylar için başvuru 14 Ocak 2020 tarihinde başlayıp 3 Şubat 2020 tarihinde saat:17:00’da sona erecektir. 

Başvurular EÜAŞ Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlanan başvuru formu doldurularak gerekli diğer belgelerle birlikte EÜAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Nasuh Akar Mahallesi Türkocağı Caddesi No:2/F-1 KLMN Blok Kat:5 Oda no: 515 Posta Kodu:06520 Balgat-Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapılabilir.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Formu (kurum internet adresinden temin edilebilir. Adaylara yapılacak bütün yazılı tebligatlar bu formda beyan edilen adrese yapılacaktır), KPSS Sonuç Belgesi, Başvuru tarihinden en fazla 6 ay önce çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf, Yükseköğrenim Kurumu diplomasının veya bitirme belgesinin ya da ilgili merci tarafından tasdik edilmiş denklik belgesinin; aslı veya noterden onaylı sureti (Söz konusu belgelerin başvuru esnasında aslının ibraz edilmesi halinde, sureti EÜAŞ Teftiş Kurulu Başkanlığınca da onaylanabilecektir), E-Devlet üzerinden alınmış “Yükseköğretim Mezun Belgesi” de geçerli kabul edilecektir.

Başvuru formu ve detaylı bilgi için tıklayınız.

EÜAŞ 10 Müfettiş Yardımcısı Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın