EÜAŞ Lise Mezun 150 Daimi Kadro İşçi Alımı Açıklandı

EÜAŞ Lise Mezun 150 Daimi Kadro İşçi Alımı Açıklandı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi Tarafından Yapılan Açıklamaya Göre En Az Lise Mezunu Daimi Kadroda 150 Personel Alımı Yapılacak.

EÜAŞ tarafından yayımlanan ilana göre alınacak personellerin Elektrik, Elektronik ve Kimya Teknisyeni olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar için Başvuru tarihleri 10 - 15 Aralık 2020 tarihidir.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4. maddesinde belirtilen şartları taşıması, İlanda yazılı okul/bölüm mezunu olması, Öncelik Belgesi olanların öncelik belgelerinin bulunması, Sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması ve 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Elektrik Teknisyeni İçin Aranan Nitelikler (119 Personel)

Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları Pano Montörlüğü, Bobinaj veya Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Elektronik Teknisyeni İçin Aranan Nitelikler (25 Personel)

Lise ve dengi okulların Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Büro Makinaları Teknik Servisi, Haberleşme Sistemleri veya Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Kimya Teknisyeni İçin Aranan Nitelikler (6 Personel)

Lise ve dengi okulların Kimya veya Kimya Teknolojisi mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.
 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.