Gazi Üniversitesi En Az İlkokul Sınavsız 54 İşçi Alımı Yapıyor

Gazi Üniversitesi En Az İlkokul Sınavsız 54 İşçi Alımı Yapıyor
Gazi Üniversitesi En Az İlkokul Sınavsız 54 İşçi Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazi Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre alınacak 54 personelin 50 Hastane Hizmetlisi ve 4 Temizlik Görevlisi olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 14 Aralık 2020 – 18 Aralık 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak veya Alo 170 – İŞKUR hattı üzerinden başvuru yapabilirler.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamusal haklardan mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak şartları aranmaktadır.

Adaylarda aranan özel nitelikler

Adayların Ankara ilinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir, Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekanda çalışmasına engel durumunun olmaması ve Adayların en fazla 35 yaşında olmaları gerekmektedir.

Hastane Hizmetlisi İçin Aranan Nitelikler (50 Personel)

Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak.

Temizlik Görevlisi İçin Aranan Nitelikler (4 Personel)

En az İlkokul en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Gazi Üniversitesi En Az İlkokul Sınavsız 54 İşçi Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın