Gazi Üniversitesi Sınavsız 162 Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı

Gazi Üniversitesi Sınavsız 162 Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı

Gazi Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 162 personelin sözleşmeli statüde Hemşire, Diyetisyen, Psikolog, Fizyoterapist, Laborant, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli ve Röntgen Teknisyeni olarak üniversite bünyesinde istihdam edilecektir.

Gazi Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 162 personelin sözleşmeli personel statüsünde 104 Hemşire, 1 Diyetisyen, 1 Psikolog, 1 Fizyoterapist, 3 Laborant, 6 Sağlık Teknikeri, 44 Diğer Sağlık Personeli ve 2 Röntgen Teknisyeni olarak üniversite bünyesinde istihdam edileceğini belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olmak, Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak, 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmamak şartları aranmaktadır.

Diyetisyen için aranan nitelikler

Beslenme ve Diyetetik Lisans programından mezun olmak ve KPSSP3 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Hemşire için aranan nitelikler

Hemşirelik Lisans programından mezun olmak ve KPSSP3 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Psikolog için aranan nitelikler

Psikoloji Lisans programından mezun olmak ve KPSSP3 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Laborant için aranan nitelikler

Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (4 Personel)

Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (20 Personel)

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans programından mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (5 Personel)

Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (10 Personel)

Ameliyathane Teknikerliği, Cerrahi Teknikerliği, Ameliyathane Hizmetleri, Cerrahi Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (3 Personel)

Anestezi, Anestezi Teknikerliği Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (3 Personel)

Pataloji Laboratuvar, Pataloji Laboratuvar Teknikleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Diyaliz Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Diğer Sağlık Personeli için aranan nitelikler (1 Personel)

Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP93 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Röntgen Teknisyeni için aranan nitelikler (2 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Radyoloji Alanı - Radyoloji Teknisyenliği Dalından mezun olmak ve KPSSP94 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adayların başvurularını 15 – 29 Haziran 2020 tarihleri arasında; kurum internet adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.