Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 15 Personel Alacak

Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 15 Personel Alacak
Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 15 Personel Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 15 personelin güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi olarak görev yapacağı belirtildi.

Adaylarda aranan genel nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlarından mahkum olmamak, Milli Güvenlik Kurulunca Devletin Milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak), Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak şartları aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi için

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (18 Şubat 2002 – 14 Şubat 1985 arası), 5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmamak ve Gaziantep merkez veya belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik görevlisi için

En az İlkokul en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 50 yaş arasında olmak (18 Şubat 2002 – 14 Şubat 1970 arası) ve Gaziantep merkez veya belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son müracaat tarihi 18 Şubat 2020’dir.

Aday alımı kura ve sözlü mülakat ile yapılacak olup kura çekimi 24 Şubat 2020 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi konferans salonunda yapılacaktır. Sözlü sınavı üniversitenin resmi İnternet adresinde duyurulacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005405738 ve 00005405724’tür.

Gaziantep İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 15 Personel Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın