Gelir İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli 280 personel alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli 280 personel alımı
Gelir İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli 280 personel alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelir İdaresi başkanlığına kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. elir İdaresi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilanına göre kurum bünyesinde çalışmak üzere sözleşmeli 280 destek personeli( şoför)   alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar 15 Şubat 2021 günü itibarıyla 24 Şubat 2021 Çarşamba gününe kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Sözlü sınavı girmeye hak kazanan adaylar 16 Mart 2021 ve 25 Mart 2021 tarihleri arasında sınava tabi tutulacaklardır.  Adayların isimleri ile birlikte sınavdan En az 10 gün önce kurumun resmi internet sayfası üzerinden ilan edilecektir. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 24 Şubat 2021 tarihine kadar başvuru kılavuzunda yer alan adrese kayıt olarak başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylarda aranan genel şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak şartları aranmaktadır.

Başvuru Kılavuzu.

Gelir İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli 280 personel alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın