Gelir İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli 280 personel alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı Sözleşmeli 280 personel alımı

Kamu kurumlarına personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. elir İdaresi Başkanlığı kamu personeli alımı ilanı yayınladı. ilana göre başkanlık Bünyesine 280 sözleşmeli destek personeli alımı gerçekleştirilecek.

Gelir İdaresi başkanlığına kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. elir İdaresi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilanına göre kurum bünyesinde çalışmak üzere sözleşmeli 280 destek personeli( şoför)   alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar 15 Şubat 2021 günü itibarıyla 24 Şubat 2021 Çarşamba gününe kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Sözlü sınavı girmeye hak kazanan adaylar 16 Mart 2021 ve 25 Mart 2021 tarihleri arasında sınava tabi tutulacaklardır.  Adayların isimleri ile birlikte sınavdan En az 10 gün önce kurumun resmi internet sayfası üzerinden ilan edilecektir. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 24 Şubat 2021 tarihine kadar başvuru kılavuzunda yer alan adrese kayıt olarak başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylarda aranan genel şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak şartları aranmaktadır.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.