Hacettepe Üniversitesi 65 Sözleşmeli Kamu Personeli Alım Duyurusu

Hacettepe Üniversitesi 65 Sözleşmeli Kamu Personeli Alım Duyurusu

Resmi Gazete Üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışmak üzere 5 Farklı unvanda 65 Adet sözleşmeli sağlık personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Başvuru yapacak adaylar için detayla

Resmi Gazete Üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışmak üzere 5 Farklı unvanda 65 Adet sözleşmeli sağlık personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi.

Alımı Yapılacak Unvanlar

İlana başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar için alımı yapılacak unvanlar; 54 Hemşire, 2 Diyetisyen, 1 Fizyoterapist, 1 Sosyal çalışmacı, 3 sağlık teknikeri, 1 sağlık teknikeri, 2 sağlık teknikeri ve 1 sağlık teknikeri alımları yapılacaktır.

Adaylarda Aranan şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş olsa bile hükümlü bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek fiziksel veya akıl hastalığı bulunmama, alım yapılacak Unvanın gerektirdiği fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak, herhangi bir kurumda sözleşmeli personel olarak çalışmamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Yeri ve Şekli

İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular başvuru kılavuzunda yer alan internet adresine online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurular gazetedeki ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Şahsen ve posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.