Hamidiye kaynak suları KPSS şartsız kadrolu işçi alımı

Hamidiye kaynak suları KPSS şartsız kadrolu işçi alımı

Son dakika kamu personeli alımı için duyurulmuş iş ilanları bilgisinde İstanbul belediyesi Hamidiye kaynak suları birimlerine KPSS şartsız kadrolu işçi alımı yapılacaktır.

KPSS şartsız kadrolu işçi alımı başvuru şartları


1.    İstanbul belediyesi personel alımı için başvuracakların mekanik bakım alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmaları ve yayınlanan ilan için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Kamu işçi alımı için tüm kişilerin üretim hatlarında ki mekanik arızaların giderilmesi ve revizyonların yapılması hakkında bilgili olması ve başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Tüm başvuru sahiplerinin 3 vardiyalı sistemde çalışabilecek düzeyde olması ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Hamidiye kaynak suları KPSS şartsız işçi alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5.    İş başvurusu yapacak olan kişilerin MYO veya liselerin teknik bölümlerinden mezun olmaları ve gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


Hamidiye kaynak suları personel alımı başvuru bilgileri


•    Kadrolu 40 şoför alımı son başvuru tarihi resmi olarak 24.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden online yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.