Hitit üniversitesi kadrolu temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı

Hitit üniversitesi kadrolu temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı

Kamu işçi alımı gerçekleştirilmesi amacı ile yayınlanmış olan bilgilerde Hitit üniversitesi kadrolu 15 temizlik personeli ve 10 güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları


1.    Üniversite işçi alımı için başvuracakların açık ve kapalı mekânları, binaların ana girişi dâhil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak kullanım alanlarını süpürmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve belirlenen alanlara taşımak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    Güvenlik alımı için 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 55 puana sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    İlana son başvuru tarihi ve yerleşen adaylar için ise ibraz tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6.    Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Hitit üniversitesi kamu personel alımı başvuru bilgileri


•    Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Üniversite personel alımı iş başvurusu aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.