Horasan Belediyesi 5 Büro Memuru Alıyor

Horasan Belediyesi 5 Büro Memuru Alıyor
Horasan Belediyesi 5 Büro Memuru Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erzurum İli Horasan Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 5 personelin daimi kadroda Büro Memuru olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde kurum internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Adaylar için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi en fazla Lisans okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak (1 Haziran 2002), Bilgisayar sertifikası, İnsan kaynakları yönetim sertifikası, Büro yönetimi ve asistanlığı sertifikası ve halkla ilişkiler sertifikasına sahip olmak, Microsoft Office iyi derecede kullanabilmek ve Horasan İlçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 1 Haziran 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 5 Haziran 2020 tarihinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında Horasan Belediyesi Konferans Salonunda yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00005505871’dir.

Horasan Belediyesi 5 Büro Memuru Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın