İBB İzelman Kurumu KPSS Şartsız Son Dakika Memur Alımı

İBB İzelman Kurumu KPSS Şartsız Son Dakika Memur Alımı

Son dakika memur alımı ile yayınlanmış olan güncel personel alımı ilanları bilgisinde İzmir Büyükşehir belediyesi kurumu olan İzelman birimlerine büro elemanı alımı yapılacak.

İzmir İzelman kuruluşu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi personel alımı yapacak.

Güncel kamu memur alımı ilanları için İzmir belediyesi işçi alımı için görev yapmak amacı ile iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lisans mezunu olmaları gerekmekte.


İZMİR BELEDİYESİ MEMUR ALIMI İŞ BAŞVURU BİLGİLERİ


Duyurusu yapılmış olan İzmir iş ilanları için son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak açıklandı ve çalışmak amacı ile başvurmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan kurumun mail adresine özgeçmişlerini yollamaları ayrıca başvurmak istedikleri kadroyu belirtmeleri gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr

Kurum İletişim Bilgileri: 0 232 464 64 45 Dahili: 230


İBB İZELMAN BÜRO PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İzmir iş ilanları için başvurmak isteyen vatandaşların en az lisans düzeyinde üniversite mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Güncel işçi alımı kapsamında yayını gerçekleştirilmiş ilan için görev almak isteyenlerin tercihen alanlarında bir yıllık iş tecrübesine sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

 

memur-kpss.webp

 

Tüm kişilerin kurumsal aidiyet duygusuna sahibi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, araştırma yapma becerilerine sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu kurumu personel alımları için çalışmak isteyenlerin yeni teknolojileri takip eden, daha önce görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.