İçişleri Bakanlığı Kamu Memur Alımı İlanları

İçişleri Bakanlığı Kamu Memur Alımı İlanları

İçişleri Bakanlığı tarafından resmi olarak kamu personel alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan memur alımı ilanları duyurusunda Göç İdaresi Genel Müdürlüğü birimleri içinde çalıştırılmak üzere 10 tane bilişim personel alımı gerçekleştirilecek

İçişleri Bakanlığı Kamu Memur Alımı İlanları

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü personel alımı iş ilanları için başvuru işlemi yapacak olan kişilerin bütün şartları karşılaması gerekmekte.


İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


10 tane kamu ilanları son başvuru tarihi 26 Ağustos 2021. İçişleri bakanlığı personel alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Buraya Tıklayınız 


Kamu Personel Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


•    Göç İdaresi personel alımı ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

•    İçişleri personel alımı ilanı için başvurmak isteyen bütün kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunuyor.

•    Bilişim personeli iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

 

memur-alimi.jpg


Personel  Alımı İstenen Belgeler Nelerdir?


1.    Memur alımı içişleri kurumu için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2.    Bilişim personeli alımı göç İdaresi memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3.    İçişleri bakanlığı ilanı için yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.