İncirliova Belediyesi 50 Yaş Sınırı 6 Daimi İşçi Alıyor

İncirliova Belediyesi 50 Yaş Sınırı 6 Daimi İşçi Alıyor

İncirliova Belediyesi İncirbel Ltd. Şti. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 6 personelin Kepçe Operatörü, Büro İşçisi ve İşçi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Aydın İli Beylikova İncirliova Belediyesi İncirbel Ltd. Şti. yaptığı açıklamada alınacak 6 personelin 1 Kepçe Operatörü, 3 Büro İşçisi ve 2 İşçi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Kepçe Operatörü için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Greyder operatörlük belgesine sahip olmak, 30 – 35 yaş arasında olmak ve İncirliova ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Büro İşçisi için aranan nitelikler

Erkek olmak, Türk vatandaşı olmak, Ön lisans ( Bilgisayar programcılığı ve Bilişim sistemleri bölümü), Lisans (İşletme veya İktisat bölümü) mezunu olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 35 – 45 yaş arasında olmak ve İncirliova ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İşçi için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Bayan adaylar için 20 – 25, Erkek adaylar için 45 - 50 yaş arasında olmak ve İncirliova ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi ve Arşivli Adli sicil kaydı istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 11 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.