İnovasyon Ve Teknoloji Kurumu Kamu Personel Alımı

İnovasyon Ve Teknoloji Kurumu Kamu Personel Alımı

Kamu personel alımı ilanları kapsamında resmi olarak açıklanmış olan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi birimlerine 2 sistem yönetim uzmanı alımı yapılacaktır.

İzmir iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin en az 3 yıl profesyonel olarak alanında tecrübesi olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


İZMİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BİLGİLERİ


Sistem mühendisi alımı için son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak bildirildi.

Bütün bay ve bayan adaylar iş başvurusu işlemleri için kuruma şahsen başvuru gerçekleştirecektir.

 

siztem-uzman.jpg

 


SİSTEM YÖNETİM UZMANI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün başvuru sahiplerinin Windows sunucu konularına hakim olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu ilanları için çalışmak isteyenlerin etki alanı yönetimine hakim olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye mühendis alımı için görev almak isteyenlerin teknik dokümanları takip edebilme kabiliyetine sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yazılım mimari gereksinimlerinin belirlenmesini sağlamalı ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması gerekiyor.

Sistem uzmanı alımı ilanına başvurmak isteyenlerin araştırm yapabilecek düzeyde İngilizce bilmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, uygun yazılım çözümlerinin mimarisini tasarlaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.