İŞKUR 8 Personel Alımı Duyuruldu

İŞKUR 8 Personel Alımı Duyuruldu
İŞKUR 8 Personel Alımı Duyuruldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafından yapılan açıklamada Siirt Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi, şoför (yolcu taşıma), laboratuvar temizlik görevlisi ve temizlik görevlisi olmak üzere 8 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır. 

Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

Şoför mesleğindeki talep için E sınıfı ehliyeti, SRC belgesi olması ve Psikoteknik belgesi zorunludur.

Güvenlik görevlisi talebimiz için adayın süresi geçmemiş güvenlik kartının olması zorunludur, güvenlik görevlisi eğitiminin silahlı yada silahsız olması fark etmemektedir

Adayların en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olmaları şartı aranıyor.

Adaylar için son başvuru günü 10 Ocak 2020 ve kura tarihi 15 Ocak 2020 (Saat:13:14:00) tarihidir.

Adayların 10 Ocak 2002 – 06 Ocak 1980 tarihleri arasında doğmuş olması gerekmektedir.

Adayların laboratuvar temizlik işçisi kadrosuna müracaat edebilmeleri için 10 Ocak 2002 ve sonrasında doğmuş olmaları gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İŞKUR ilan numaraları 00005338098, 00005338111, 00005339030, 00005339041’dir.

İŞKUR 8 Personel Alımı Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın