İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı
İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafından yeni yayımlanan duyuru ile Öğretmen evi Müdürlüğüne yeni kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Alınacak personeller müdürlük bünyesine geçici pozisyonlara alınacak ve full time olarak çalıştırılacaklar.

Kuşadası Öğretmen evi Bünyesine Personel Alınacak

Kuşadası Öğretmen evi tarafından yapılan açıklama ile 1 kişi Temizlik Görevlisi, 1 kişi Garson, 1 kişi Aşçı Yardımcı olacak biçimde 3 memur alımı yapılacak.

Öğretmen Evi Garson Adayları 55 Yaş Sınır

Öğretmen evi müdürlüğüne alınacak 1 kişi Garson alımında alınacak personele asgari ücret ödemesi yapılacak, SGK ve yemek müdürlük tarafından verilecek. Adaylarının en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 55 yaş aralığında bulunması, adayların usta öğreticilik belgesi olması, adayların tercihen Kuşadası ikametli olması koşulları bulunur.

Öğretmen evi garson alımı müracaatları İŞKUR Kuşadası Hizmet Merkezi 00006285491 İŞKUR iş ilan numarası üzerinden müracaatlarını aşağıdaki şekilde yapması gerekmektedir.

Öğretmen Evi Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 1 kişi personele ayılık ücret asgari ücret olarak verilecek bunun beraberinde SGK ve yemek verilecek. Başvuru yapacak adayların mesleğinde 6 ay deneyimli olması ve bunu SGK kayıtları ile belgelendirmesi, adayların kadın ve erkek 18 ile 45 yaş aralığında bulunması, adayların tercihen Kuşadası İkametli olması koşulları aranmakta.

İlgilenen adayların müracaat yapabilmeleri için 00006285708 İŞKUR iş ilan numarası gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Evi Aşçı Yardımcısı Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen evi bünyesine 1 Aşçı Yardımcısı alınacak alınacak personele asgari ücret, SGK ve Yemek olanakları sağlanacak. Adayların en az ilkokul mezunu olması, en az 18 en fazla 50 yaşında olması, adayların en az aşçı çırağı belgesi olması, kuşadası ikametli olması koşulları aranmakta.

Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00006285646 olarak yayınlandı.

İŞKUR Öğretmen Evi Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Şartları taşıyan ve müracaat yapmak isteyen adayların 20 Eylül 2021 tarihine kadar müracaatlarını yukarda belirttiğimiz İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR web sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak müracaatlarını tamamlamaları gerekiyor.

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın