İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı – Türkiye Geneli Başvuruları

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı - Türkiye Geneli Başvuruları
İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı - Türkiye Geneli Başvuruları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türkiye İş Kurumu Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı yayınını yaptığı ilana göre 4 kişi istihdam ediyor. İŞKUR başvuruları 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir. İlan aynen şöyle sunulmuştur.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı Duyurusu.

GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN İSTİHDAM DESTEĞİ PROJESİ

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Yazılım Geliştirme Danışmanı(Kıdemli Olmayan)

Bilgi Beyanı Talebi

“Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, T.C Çalışma, Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin ve Türk Vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Yazılım Geliştirme Danışmanı (Kıdemli Olmayan – 4 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-31/32/33/34

Son Başvuru Tarihi ve İletişim

IPF Borçluları için (Temmuz 2016) Kasım 2017 ve Ağustos 2018 revizyonu (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekiyor.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 28/09/2021 tarihinde saat 23:59:59’a kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi BaşkanlığıEmniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr +90 312 216 39 27

İŞKUR İSDEP Kamu Personeli Alımı – Türkiye Geneli Başvuruları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın