İŞKUR Kamu Dışı Belediye İşçi Alımı

İŞKUR Kamu Dışı Belediye İşçi Alımı

Son dakika haber olarak yayınlanmış olan İŞKUR kamu dışı belediye işçi alımı ilanları bilgisinde İstanbul belediyesi işçi alımı yapacak.

Devlet personel alımı yapılması için açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde İŞKUR kamu dışı belediye işçi alımı kapsamında KPSS şartsız tesis bakım personeli alımı yapılacak. Kamu dışı işçi alımı için başvuracakların gerekli olan şartları taşımaları gerekiyor.


Kadrolu İŞKUR kamu dışı belediye işçi alımı bilgileri


İstanbul belediyesi personel alımı son başvuru tarihi 15.12.2021 olarak açıklanmıştır.

İsper personel alımı için adayların aşağıda yazılı resmi devlet sitesi üzerinden işlem yapamaları zorunludur.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

iskur-kamu-disi-belediye-isci-alimi.webp

 


Kadrolu belediye işçi alımı başvuru şartları


Kamu işçi alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

İstanbul belediyesi personel alımı iş başvurusu için vatandaşların kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, içme suyu arıtma tesislerinin rutin bakım işlerini yapabilmesi gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olanların kriz yönetimi becerisine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek yetenekte olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İsper iş ilanları için kişilerin 20 ile 45 yaş arasında olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, 2 yıllık deneyime sahip olmaları, yeni teknolojileri takip edebilmeli ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.