İŞKUR Tarım Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

İŞKUR Tarım Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

İŞKUR iş ilanları ile tarım personel alımları önceden yayınlanmış ve sitemizde gerekli açıklamalar yapılmıştı. Başvurular yarın sona eriyor haberi olmayanlar için tekrar bilgilendiriyoruz. Tarım eleman alımı nasıl yapılacak iş ilan numarası nedir?

İŞKUR Tarım Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

İŞKUR iş ilanları ile tarım personel alımları önceden yayınlanmış ve sitemizde gerekli açıklamalar yapılmıştı. Başvurular yarın sona eriyor haberi olmayanlar için tekrar bilgilendiriyoruz.

Tarım eleman alımı nasıl yapılacak iş ilan numarası nedir?

Tarım eleman alımı İŞKUR kamu iş ilanları ile müracaatları halen devam ediyor ve sonlanmak üzere gerekli koşulları taşıyarak iş imkanından haberdar olmayan ya da müracaat yapmayı unutan personel adayları için yayınlıyoruz.

İŞKUR ile alınacak Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitü Müdürlüğü 1kişi personel müracaat için İŞKUR iş ilan numarası Erdemli Hizmet Merkezi 00006284856 olarak yayınlandı. Başvurular 20 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor.

İŞKUR Kamu İş İlanı ile Tarım Personeli Alımı En az İlkokul Mezunu

İŞKUR ile tarım işçisi olarak yapılacak eleman alımında adayların en az ilkokul mezunu olması,

Adayların kadın ve erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,

Personel adaylarının Tarsus ikametli olması koşulları bulunur.

Alınacak personeller Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde Tarsus lokasyonunda çalıştırılacaklar. Alınacak personeller zirai konularda melezleme, çapalama, gübreleme, budama, hasat, ilaçlama, tarla sürüm, kültürel işler, ve her çeşit bahçe bakımı temizliği ve tarımsal işlerde çalıştırılacaklar. Çalışma süresi 5 ay 29 gün olarak duyuruldu.

Adaylar yukarda belirtilen İŞKUR iş ilan numarası İŞKUR fotoğrafı web sitesi üzerinden iş arayan linki üzerinden ya da hizmet merkezlerinden müracaatlarını yapmaları sonrasında Enstitü müdürlüğü bünyesinde 27 Eylül 2021 tarihinde kura çekişi yapılarak alınacak personel belirlenecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.