İŞKUR Üzeri Belediyeye En Az İlkokul Temizlik-İşçi Alınacak

İŞKUR Üzeri Belediyeye En Az İlkokul Temizlik-İşçi Alınacak

İŞKUR üzerinden personel alımları dâhilinde ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan İŞKUR ilanına göre Batman belediyesi Geçici nitelikte 3 işçi alımı gerçekleştirecek. İş sahibi olmak isteyenler için haberimizi hazırladık.

Batman Gercüş Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alım ilanına göre belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 temizlik Görevlisi ve 1işçi alımı gerçekleştirilecek.

Temizlik İşçisi kadrosuna başvuru yapacak adaylar istihdam niteliği geçici nitelikte olup su arıza işçisi daimi nitelikte olduğu belirtildi.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen belgeler ile birlikte Çukurçeşme Mahallesi kazım koyuncu bulvarı NO:80 Gercüş/Batman adresine posta yolu ile veya Şahsen müracaatlarını gerçekleştireceklerdir.

Adaylar için başvuru bu gün 10 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 11 şubat 2021 tarihinde saat 17.00 da bitecektir.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

35 yaşını tamamlamış olma Gercüş il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, en az ilkokul mezunu olma şartları aranmaktadır.

İstenilen Belgeler

T.C kimlik fotokopisi, Nüfus kayıt örneği, İkametgah belgesi, son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 4 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı, diploma fotokopisi ve aile durum bildirim formu belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.