İŞKUR Üzerinden 1710 Güvenlik Görevlisi ve Büro Personeli Alımı Yapılıyor

İŞKUR Üzerinden 1710 Güvenlik Görevlisi ve Büro Personeli Alımı Yapılıyor

İşkur üzerinden yayınlanan ilanlarla toplamda 1710 büro personeli ile güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

Başvuru Şartları

İşkur üzerinden yayınlanan çok sayıda ilan ile personel alımları devam ediyor. Son olarak 1710 güvenlik görevlisi ile büro personeli alımı için ilana çıkıldı. Bunların 851’i güvenlik görevlisi ve 859’u büro personeli alımlarında oluşuyor.

Güvenlik görevlisi alımları silahlı ve silahsız olmak üzere 2 şekilde yapılıyor. 79 silahlı güvenlik görevlisi, 7 silahsız güvenlik görevlisi ve 764 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar TC vatandaşı olmalı, en az ilkokul mezunu olmalı, güvenlik görevlisi kartına sahip olmalı ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmamalıdır. Bu şartları sağlayan adaylar İŞKUR üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilecektir.

Büro personeli alımı için başvuru yapacaklar büro memuru, ön büro personeli, büro işçisi, büro yönetimi ve yönetici asistanı gibi pozisyonlarda görev yapmaktadır. dış ticaret görevlisi ya da resepsiyon görevlisi gibi pozisyonlar da bu ilanlar arasında yer almaktadır.

Başvuru yapacak adaylar TC vatandaşı olmalı, bürodaki araç gereçleri kullanabilmeli, iyi derecede bilgisayar kullanabilmeli, diksiyonu düzgün olmalı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurmalıdır. Şartları sağlayan adaylar İşkur üzerinden başvuru yapabilir. Bunun için İşkur’a kayıtlı işsiz olmalıdırlar. Başvuruların değerlendirmesi ilanı veren kurum tarafından yapılacaktır. Son kararı kurumlar verecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.