İSTAÇ KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı

İSTAÇ KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı

Kamu işçi alımı kapsamı içerisinde yayınlanmış duyurularda İstanbul belediyesi kurumu olan İSTAÇ birimlerine sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı yapılacaktır.

İSTAÇ sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu işçi alımı başvuru şartları


1.    Temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin T.C. Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Başvuru yapanların en az 18 yaşında olmaları, ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

3.    Karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği, tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunmak ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4.    Çalışmak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5.    Bütün çalışmak isteyenlerin 18-40 yaş arasında olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


İSTAÇ işçi alımı başvuru bilgileri


•    Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Belediye iş başvurusu aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.