İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Memur Alımı İlanları

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Memur Alımı İlanları

Son dakika memur alımı ilanları ile birlikte günce personel alımı olarak yayınlanmış bilgilerde İstanbul, Beylikdüzü belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere kameraman alımı yapılacaktır.

Kamu memur alımı ilanları için belediye başkanlığı tarafından yayınlanmış duyurulara başvuru yapacakların insan ilişkilerinde kuvvetli olması gerekiyor.

 

Başvuru Bilgileri Nedir?


Kamu İstanbul memur alımı son başvuru tarihi 25.9.2021.

Başvuru işlemleri kariyer@beylikduzubelediyesipersonelas.com mail adresine özgeçmiş gönderilerek yapılacaktır.


Başvuru Şartları


Türk vatandaşı olmak.

İstanbul iş ilanları için bütün kişilerin erkek olması, 45 yaşından büyük olmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu haber kapsamında istenilen başvuru işlemleri için vatandaşların iletişim fakültelerinden en az ön lisans mezunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Güncel iş ilanları ile birlikte başvuru yapacakların minimum 10 yıl mesleki anlamda deneyim sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyor olması zorunludur.

Kamu personel alımı için müracaat etmek isteyen şahısların stüdyo ve dış çekim tecrübesine sahip olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olması ve ses, ışık ekipmanlarını kullanma becerisine sahip olmaları zorunludur.

Bütün adayların aktüel, steadicam ve Jimmy kameralarını aktif bir şekilde kullanma yeteneğine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

istanbul-kameraman-25-9.jpg

 


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.