İstanbul Büyükşehir Belediyesi 55 Sürekli İşçi Alacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 55 Sürekli İşçi Alacak

İstanbul büyükşehir belediyesinin yayınlamış olduğu ilanlara göre 2 farklı belediye başkanlığına farklı farklı unvanlarda 55 daimi işçi alımı gerçekleştirilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi 55 Sürekli İşçi alımı şartları ve detayları haberimizde.

İstanbul Tuzla ve Beylikdüzü belediyelerinin yayınlamış oldukları ilanlara göre belediyelerin bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 farklı unvanda 55 daimi işçi alımı gerçekleştirilecek.

İstanbul Tuzla Belediyesi

İstanbul Tuzla Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere 42 daimi işçi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru tarihi, Şekli ve yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar Evliya çelebi mahallesi hat boyu caddesi no:17 Tuzla/İstanbul adresine istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular Bu gün 17.00 sona erecektir.

Adaylarda aranan müracaat şartlar

T.C vatandaşı alma, 18 yaşını tamamlamış olma, en az ilkokul mezunu olma, sabıka kaydının bulunmaması, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun sağlık raporunun bulunması, Kamusal haklarından mahrum bulunmaması, Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, herhangi bir İdeolojik faaliyetten hüküm giymemiş olma, tuzla ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen şartlar ve belgeleri yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Alımı yapılacak unvanlar

30 Beden İşçisi, 10 Güvenlik görevlisi, 2 avukat alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru kılavuzu.

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere 13 daimi işçi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine Özgeçmiş/CV atılarak yapılacaktır.

Adaylar başvurularını en geç 22 Şubat 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru yapacak adaylar 22 Şubat 202 günü saat 23.59 kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylar aranan Nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları, En az ilkokul mezunu olma ve Beylik düzü ilçe sınırları içeresinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen şartlar ve belgeleri yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.