İstanbul Güvenlik İstgüven Kurumu 10 Güvenlik Görevlisi Alımı

İstanbul Güvenlik İstgüven Kurumu 10 Güvenlik Görevlisi Alımı

Güncel güvenlik alımı ilanları olarak açıklanmış olan kamu personel alımı ilanları bilgisinde İstanbul güvenlik şirketi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 tane özel güvenlik alımı gerçekleştirilecek. 2021 Güvenlik alımı başvuru şartları nedir?

2021 güvenlik alımı ilanları ile birlikte gerekli olan başvuru işlemlerini gerçekleştirecek olanların valilik tarafından onaylı olan kimlik kartlarının olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


•    İstgüven işçi alımı son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak açıklandı.

•    İstanbul belediyesi başvurusu için aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden online başvuru yapılması gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

istanbul-guvenlik.jpg

 


Başvuru Şartları Nedir?


1.    İstanbul güvenlik alımı ilanları için bütün adayların yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.    İstgüven kurumu için yayınlanmış ilanlara başvuracakların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekmekte.

3.    Belediye alımları için kişilerin eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve risk değerlendirme çalışması yapma kabiliyetine sahip olmaları gerekmekte.

4.    Bütün adayların pozisyonunda tecrübeli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve sorumluluk sahibi olmaları gerekmekte.

5.    İBB için açıklanan alımlara başvuracakların gerekli deneyime sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve iş araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.