İstanbul KİPTAŞ 8211 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

İstanbul KİPTAŞ 8211 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

KPSS'siz memur alımı ilanları için yayını gerçekleştirilen duyurularda İstanbul KİPTAŞ konut imar kurumuna harita mühendis alımı yapılacak.

Kamu mühendis alımı ilanları kapsamında başvuru yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin harita mühendisliği bölümü mezunu olmaları gerekiyor.


KİPTAŞ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


KİPTAŞ memur alımı için son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin İBB kariyer sitesi üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru esnasında başvuru gerçekleştirdiğiniz kadroyu belirtin.

Başvuru İçin Burayı Tıklayınız


İSTANBUL MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Ulusal yönetmeliklere, mevzuata ve teknik şartnamelere hakim olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması ayrıca Türk vatandaşı olmaları gerekiyor.

İstanbul memur alımı için başvuru yapacak kişilerin MS Office programları ve birimi ile ilgili bilgisayar programlarını iyi derecede kullanması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri gereğince yapabilmesi gerekiyor.

Kamu personel alımı adaylarının üniversitelerin jeodezi ve fotogrametri, harita mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve çalışırken kontrollerin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması gerekmekte.

Yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve eğitim teknolojilerini etkin kullanabilmeleri gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.