İstanbul Personel Yönetim A.Ş. 55 İşçi Alacak

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. 55 İşçi Alacak

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 55 personelin kurum bünyesinde Sağlık Personeli, Büro Personeli ve diğer hizmet pozisyonlarında sürekli işçi kadrosunda istihdam edileceği belirtiliyor.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 55 personelin kurum bünyesinde 8 Sağlık Personeli, 5 Büro Personeli ve 42 diğer hizmet pozisyonlarında sürekli işçi kadrosunda istihdam edileceğini belirtti.

Sağlık Personeli için aranan nitelikler (Sadece engelliler başvurabilir)

18 – 40 yaş arasında olmak, En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu (Hemşire, ATT, Anestezi Teknisyeni vb bölümlerinden mezun), Görevini yapmasında fiziksel engeli olmamak, İletişim becerisi yüksek olmak, Bilgisayar Office programlarına hakim olmak ve En az %40 engelli raporuna sahip olmak şartları aranmaktadır.

Büro Personeli için aranan nitelikler (Sadece engelliler başvurabilir)

18 – 40 yaş arasında olmak, En az Lisesi mezunu (Tercihen Ön Lisans), Görevini yapmasında fiziksel engeli olmamak, Bilgisayar Office programlarına hakim olmak ve En az %40 engelli raporuna sahip olmak şartları aranmaktadır.

Diğer Hizmet Personeli (Beden İşçisi, Veteriner Hizmetleri İşçisi, Garson, Temizlik Görevlisi, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı, Filit İşçisi, Sayaç Okuma Personeli, Sayaç Kapama Personeli) için aranan nitelikler (Sadece engelliler başvurabilir)

18 – 40 yaş arasında olmak, En az İlkokul mezunu, Görevini yapmasında fiziksel engeli olmamak ve En az %40 engelli raporuna sahip olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Mart 2020’dir.

Başvurular mail yoluyla yapılacak olup mail konu kısmına başvurulan meslek adı yazılacaktır (Mail adresi ve detaylar ilanımızın devamında mevcuttur).

Mülakat yer ve zamanı ayrıca mail yada mesaj yoluyla bildirilecektir..

Daha detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.