İstanbul Üniversitesi 6-10 Bin TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi 6-10 Bin TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

Kamu personel alımı ile birlikte güncel şekilde açıklanmış iş ilanları içeriğinde İstanbul üniversitesi şubelerinde çalıştırılmak üzere 8 gemi adamı alımı yapılacak.

Son dakika İstanbul iş ilanları için görev almak isteyen adayların sınırlı Vardiya Zabiti bilgisine sahip olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve ROC sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ ALIMI


•    Gemi personeli alımı son başvuru tarihi 27.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Gerekli başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan resmi kurum sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru

 

gemi-adami.jpg

 


ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Bütün başvuru yapanların temel STCW belgelerine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Üniversite işçi alımı kapsamında başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, Su Ürünleri Ruhsat Tezkeresi (Sarı Kağıt) sahibi olması gerekiyor.

3.    Kamu personel alımı genelinde iş başvurusu yapacakların Trol ve Algarna Operasyonlarına hakim olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, Trol ve Algarna İmalatı ve tamiri yapabilmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.