İZDOĞA Kurumu 6095 TL Maaş İle Son Dakika Kamu İşçi Alımı

İZDOĞA Kurumu 6095 TL Maaş İle Son Dakika Kamu İşçi Alımı

Son dakika kadrolu işçi alımı ilanları kapsamında açıklanan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi İZDOĞA kuruluşu bünyesinde çalıştırılmak üzere endüstriyel elektronik tekniker alımı yapılacak. Tekniker maaşları ne kadar?

Kamu tekniker alımı ilanları ile birlikte yayınlanmış olan güncel işçi alımı için başvurmak isteyenlerin gerekli eğitim şartlarını karşılaması gerekiyor.


KAMU TEKNİKER ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


İzmir belediyesi İZDOĞA personel alımı için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru için tüm vatandaşların aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

https://www.izmir.bel.tr/tr/insanKaynaklari/259


KAMUDA TEKNİKER MAAŞLARI NE KADAR


Kamu kurumlarında görevli teknikerlerin maaşları 5000 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir.


KADROLU TEKNİKER ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu işçi alımı ilanları için çalışmak amacı ile başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı için görev almak isteyen vatandaşların depo ile ambarda bulunan malzemelerin kontrolünü yapması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

 

kamu-tekniker-alim.jpg

 

İzmir iş ilanları için başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin malzemelerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İZDOĞA personel alımları için bütün kişilerin kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, kamusal haklardan mahrum bırakılmamış olması ve tercihen askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.