İzenerji Vasıfsız Kadrolu İşçi Alımı İlanları Yayınladı

İzenerji Vasıfsız Kadrolu İşçi Alımı İlanları Yayınladı

Kamu daimi işçi alımı ilanları kapsamında resmi açıklamaları yapılmış olan duyurularda İzmir büyükşehir belediyesi şirketi olan İZENERJİ birimlerinde çalıştırılmak üzere vasıfsız sürekli işçi alımı yapılacaktır.

İzmir belediyesi işçi alımı için başvurmak isteyenlerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve Askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


VASIFSIZ İŞÇİ ALIMI BİLGİLERİ


İzmir insan kaynakları kurumu personel alımı için son başvuru tarihi 22.11.2021 olarak bildirildi.

İş başvurusu işlemleri aşağıda bulunan belediye internet sitesinden yapılacaktır.

www.izenerji.com.tr

 

vasifsiz-daimi-isci.jpg

 


İZENERJİ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Tüm başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

İzenerji eleman alımı için çalışmak isteyenlerin araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalı.

Başvuru gerçekleştirecek kişilerin kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İzmir iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.