İzmir Belediyesi İZFAŞ 40 Travel Turkey Temizlik Personeli Alımı

İzmir Belediyesi İZFAŞ 40 Travel Turkey Temizlik Personeli Alımı

Kamu personel alımı ile birlikte açıklanmış bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 40 Travel Turkey temizlik personeli alımı yapılacak.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin en az ilköğretim mezunu olmaları, esnek çalışma saatleri ile uyumlu çalışabilmeleri ve İzmir il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor.


İZMİR BELEDİYESİ TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI


Travel personeli alımı için son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri aşağıda belirtilen mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır.

ikuser@izmirfair.com.tr

 

izmir-isci-alim.jpg

 


İZFAŞ TRAVEL TURKEY PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İzmir temizlik personeli alımı kapsamında yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor ve temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması.

İZFAŞ 40 Travel Turkey Temizlik Personeli Alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kamu personel alımı ile birlikte açıklanmış bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

40 Travel Turkey temizlik personeli alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin en az ilköğretim mezunu olmaları, esnek çalışma saatleri ile uyumlu çalışabilmeleri ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.