İzmir Büyükşehir Belediyesi 45 Kamu personeli alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi 45 Kamu personeli alımı

2021 yılı sonu alımları kapsamı İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanlığına yayınlamış olduğu ilanına göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 45 personel alımı yapılacak.

İzmir İZENERJİ ve İZELMAN kurumlarının yayınlamış oldukları ilanlara göre farklı farklı unvanlarda   kurumların bünyesine istihdam edilmek üzere 45 personel alımı ilanı yayınlandı.

Başvuru bilgisi

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru kılavuzlarını inceleyerek bütün gerekli bilgileri oradan öğrenebilirler.

Alımı yapılacak unvanlar ise 7 büro personeli, bir çağır operatörü, üç biyosidal ürün uygulayıcı, iki dağıtım personeli,  2 Eğitmen,  bir elektrik teknisyeni, bir gassale,  bir iklimlendirme teknisyeni, Bir ısıtma ve iklimlendirme teknikeri 1 kaloriferci, bir kapı kontrol görevlisi, bir  kontör görevlisi, bir makine teknikeri, bir park bahçe elemanı, bir psikolojik danışman, bir sayaç okuma personeli, Bir süpürge işçisi, bir şoför, 4 temiz personel, bir tür muavini, bir  vasıflı  işçi, bir Sağlık teknikeri, bir veteriner ve sağlık teknikeri  izenerji için alımı yapılacak unvanlar bu şekilde olduğu belirtildi.

Alımı yapılacak unvanlar bir biyolog,  3 mimar, bir Kimyager,  2 ziraat mühendisi, bir jeoloji mühendisi bir elektrik elektronik mühendisi, bir makine mühendisi, izelman için alımı yapılacak unvanlar Iğdır.

Adaylarda aranan genel şartlar

Başvuru yapacak adaylar T.C. vatandaşı olma,  18 yaşını tamamlamış olma, komutan haklarından mahrum olmamış olma, TCK’nın 53 maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmamak, izmir il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Kılavuzu(İzelman).

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum