İzmir Tersanesi Komutanlığı 3 Engelli Statüde Sürekli İşçi Alım İlanı Açıklandı

İzmir Tersanesi Komutanlığı 3 Engelli Statüde Sürekli İşçi Alım İlanı Açıklandı

İzmir Tersanesi Komutanlığı yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin Engelli Statüde İDARİ Büro Görevlisi ve Endüstriyel Bakım-Onarım Elektronikçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

İzmir Tersanesi Komutanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 3 personelin Engelli Statüde İdari Büro Görevlisi ve Endüstriyel Bakım-Onarım Elektronikçisi olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

İdari Büro Görevlisi için aranan nitelikler (1 kişi) (Sadece engelli olanlar başvurabilir)

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak (Mesleki eğitim veren liselerin Muhasebe bölümünden mezun olmak, Düz Lise ve diğer dengi okul mezunlar için ( MEB) Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Muhasebe belgelerinden birine sahip olmak (Belgenin en az 32 (otuziki) saat eğitim süresi olmalıdır), MEB onaylı Bilgisayar Operatörlüğü Belgesine sahip olmak ve 18 -35 yaş arasında olmak (9 Mart 2002 – 3 Mart 1985) şartları aranmaktadır.

Endüstriyel Bakım-Onarım Elektronikçisi için aranan nitelikler (2 kişi) (Sadece engelli olanlar başvurabilir)

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak (Mesleki eğitim veren liselerin Elektronik, Elektrik Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Gemi Elektroniği ve Haberleşme, Telekomünikasyon bölümünden mezun olmak, Lise mezunları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Elektronikçi Ustalık Belgesine sahip olmak) ve 18 -35 yaş arasında olmak (9 Mart 2002 – 3 Mart 1985) şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Mart 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 13 Mart 2020 tarihinde 09:00 - 10:00 saatleri arasında İzmir Tersanesi Komutanlığında yapılacaktır.

Mülakat günü, saati ve yeri, istenen belgeler ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar 17 Mart 2020 tarihinde kurum resmi internet sayfasında duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005436141 ve 00005437181’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum